זכור סיסמא   |   שכחת סיסמא?

 

סטנדאפיסטים
דף כניסה > אמנים ושחקנים > סטנדאפיסטים > עידן ניידיץ > אודות
עידן ניידיץ

 

עידן ניידיץ

 

 

עידן ניידיץ, בן 39 מחולון, נשוי למירה ואבא לרוני (7.5) ועומר (5). נולד בבאר שבע וגדל בראשון לציון ומשתי ערים אלו קיבל ניסיון חיים ובעיקר מכות.


עידן סטנדאפיסט, קומיקאי וכוכב רשת שמחזיק עמוד פייסבוק אישי פופולרי עם מעל 48,000 עוקבים וחברים, עמוד עסקי עם כ-25,000 עוקבים, עמוד אינסטגרם בעל כ-48,000 עוקבים ועמוד יוטיוב עם כ-15,000 עוקבים.


במקצועו פרסומאי שאחרי לאסטרטגיה וקריאייטיב לעשרות מותגים ברשתות החברתיות בישראל.

את ניסיון הבמה הראשון שלו קיבל בגיל 22, כאשר חבר לצמד נונסנס "עידן וגלעד" עם חברו העונה לשם המפתיע – גלעד ויחד הופיעו במשך 4 שנים במופע מערכונים.
במרוצת השנים גילה עידן את הרשתות החברתיות ככר פורה לכתיבת בדיחות ויצירת סרטונים אשר הפכו אותו לאושיית רשת פופולרית, ואחראי ליצירת סרטונים ומערכונים ויראליים רבים בשנים האחרונות, ביניהם סדרת "עומר", בה משתתף הבן שלו וזוכה לצפיות רבות, דוגמת "החופש הגדול" (שסוקר בכל כלי התקשורת וגם אצל פינס), "שבוע ראשון בגן", "שנה טובה", "עומר נדלק" ועוד.
סרטונים נוספים עם הילדים כמו "הביקור בסופר", "הבאולינג", "ספרי ילדים".
עוד סרטונים ויראליים כמו – "הערסך", "אתגר בדיחות קרש", "שירי יום הזכרון במשרד", "סירי מקריאה טודו בום", "רביד הרקדן" ועוד.
נושאי הכתיבה מגוונים ורבים, מהיותו אב טרי ובעל, מתוסכל בעיקר ועד לאבחנות ותובנות רבות מחיי היום יום.

בנוסף הוביל פינה מצליחה בתכנית אורלי וגיא בערוץ 10, בה לוקח את הילדים לאטרקציות בחופש הגדול, השתתף בתפקיד אורח בסדרה "שותפים" בהוט קומדי סנטרל, התארח פעמים רבות בתכניות בוקר שונות בתפקיד הסטנדאפיסט האבא, כתב והוביל פרסומת של בזק בינלאומי לפסח האחרון. עוד מהתקשורת: האבות החדשים במאקו, הקריירה החדשה של עידן ניידיץ בMYNET-.

את הקריירה העצמאית בסטנדאפ החל עידן ב-2013, כשיזם ערב בשם "קורעים רשתות", בו איגד 5 כותבי רשת בנוסף אליו, שיצאו מהרשת ועלו לעשות סטנדאפ. המופע רץ במשך שנתיים ומילא אולמות ברחבי הארץ.
לאחר מכן יזם והנחה ערב בשם "תעשה לי לייב", במה פתוחה ליוצרי רשת, שרץ אף הוא כשנתיים, במהלכן כתב את מופע היחיד שלו, בן השעה ורבע, שמבוסס בחלקו על חומרים ששיתף ברשת.
הופעת הבכורה שלו התקיימה ביוני 2016 וזכתה לשבחים וביקורות רבות.

 

על ההופעה
עידן ניידיץ, סטנדאפיסט ויוצר רשת, אבא של רוני ועומר ואחד האהודים והמצחיקים ברשת בישראל, עם אלפי סטטוסים וסרטונים ששברו את הרשת וזכו למאות אלפי צפיות ושיתופים, ביניהם סרטון החופש הגדול עם בנו עומר, הערסך, אתגר בדיחות הקרש, פינת האטרקציות באורלי וגיא ועוד.
עידן מעלה מופע יחיד מקורי, מרענן וקורע מצחוק בו הוא לוקח את הצופים למסע סביב חייו כאבא וכבעל ועד לרגעים המצחיקים מהילדות ומחיי היום יום של כולנו.